Kebab Poznań Winogrady, Wilczak 17

Mieszkasz na północy miasta i cenisz sobie jakościowy kebab? Poznań-Winogrady to kolejna lokalizacja, w której przycupnęła Kura Warzyw. To tutaj,  przy ul. Wilczak, stoi nasz food truck. Poznań to miasto, w którym nasza przygoda z kebabem się rozpoczęła, a ciężarówka na Wilczaku jest drugim po Wrocławskiej punktem, który otworzyliśmy w Polsce. 

Kura Warzyw – food truck. Poznań Wilczak

Nie tylko tradycyjnie rozumiane lokale są miejscem, w którym serwujemy nasz wyjątkowy kebab. Poznańskie Winogrady, a dokładniej ulica Wilczak i okolice popularnej w sezonie letnim plaży na Szelągu, to miejsce, w którym zapuścił korzenie food truck Kury Warzyw. Wcześniej znany bywalcom Nocnego Targu Towarzyskiego. W naszym poznańskim food trucku możesz zamówić zarówno opcje mięsne, przygotowane z wysokiej jakości mięsa z kurczaka jak i nasze kebaby w wersji wegetariańskiej i wegańskiej w towarzystwie frytek i napojów (np. naszego domowego ayrana czy lemoniady). Na Wilczaku nie zjesz pod dachem, ale możesz skorzystać z naszego klimatycznego ogródka. Wpadnij zamówić z naszego kurowego Mercedesa po drodze ze szkoły, pracy czy podczas imprezy na pobliskim Szelągu!

Mięsny kebab – Poznań Winogrady

Mięso w kebabie to dla Ciebie świętość, ale dość masz lokali, które serwują niskiej jakości mieszanki? Wiele miesięcy poszukiwaliśmy dostawców, którzy zapewnią nam wysoką jakość mięsa z kurczaka. By był jednocześnie soczysty, treściwy i smaczny. Postawiliśmy na mięso z udek kurczaka, które spełnia te warunki. Mięso i warzywa, które serwujemy ma rygorystyczne normy świeżości. Większość składników przygotowujemy na bieżąco lub każdego dnia rano. Lubimy też zaskakiwać kompozycjami! Z nie odpowiada dwóch znanych poznańskich szefów kuchni. W food trucku w Poznaniu serwujemy kebab z kurczaka w niestandardowych połączeniach z salsą mango, pastą orzechową i miętą (Orzeszkura), modrą kapustą i prażonymi orzechami (Modro Moja), czy klasyczny berliński gemuse z smażonymi warzywami (Kura Klasyk) W wersjach w lawaszu, bułce i na talerzu. W standardowej i dużej opcji. Tak to wygląda w jeśli chodzi o nasz food truck. Poznań i jakościowy kebab to przede wszystkim Kura Warzyw!

Vege kebap – Poznań Winogrady

A co jeśli chodzi o roślinną wersję kebabu? Poznań to miasto o dużym popycie na kuchnię wege i vegan. Jeśli chodzi o roślinny street food, to oferta północnej część miasta (Winogrady i Piątkowo) wciąż jest ograniczona. Tworząc nasze roślinne pozycje, za cel postawiliśmy sobie, by doświadczenie z jedzenia kebaba bez mięsa było kompletne, niewybrakowane. Tak powstała Roślinna Kura – nasze „niemięso” na bazie soi, pszenicy i ciecierzycy, teksturą i aromatem przypominająca mięso z piersi kurczaka. Dzięki temu rozwiązaniu możesz jeść nasze kultowe pozycje: Orzeszkurę, Kurę Klasyk, Modro Moja, Vege Klasyka, Furę Warzyw w wersjach kompletnych, zawierających konkretny zamiennik mięsa. Swój kebap możesz oczywiście zjeść bez dodatku Roślinnej Kury. Obok warzyw i „niemięsa” w składzie znajdziesz również świeże zioła, pasty, ser wegański lub ser turecki. 

Kura Warzyw zaprasza na oryginalny i doskonały kebab na poznańskich Winogradach. Czekamy na Was w naszym food trucku. Jeśli nie chce Ci się wychodzić z domu, możesz zamówić jedzenie z dowozem za pośrednictwem naszych dostawców (Uber Eats, Pyszne.pl, Glovo, Bolt, Wolt). Zachęcamy do tego szczególnie mieszkańców Winograd i Piątkowa.

Wybierz lokal

Kebab Poznań Centrum, Wrocławska 20

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Warszawa Mokotów, Dąbrowskiego 15A

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Warszawa Śródmieście, Chmielna 13

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Warszawa Żoliborz, Duchnicka 3

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Poznań Winogrady, Wilczak 17

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Poznań Rataje, CH Posnania

Zamów online Zamów online Zamów online
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.