Kebab Poznań Rataje, CH Posnania

Gdzie na Ratajach zjesz nasz wyjątkowy kebab? Posnania, największe centrum handlowe w Poznaniu mieści się we wschodniej części miasta nieopodal jego centrum. To również jedna z lokalizacji, w których działa Kura Warzyw. Jesteśmy częścią największego w Wielkopolsce food hallu „Food Fyrtel”. Gośćmi tego punktu są zarówno Klienci sklepów i innych atrakcji oferowanych przez CH Posnania, jak również mieszkańcy Rataj i osiedli nad Maltą, którzy przychodzą do Centrum specjalnie dla Kury. 

Kebab – Posnania

To trzecie po Wrocławskiej i Wilczaku miejsce w Poznaniu, w którym przygotowujemy nasz kebab. Posnanię wybraliśmy, z uwagi na dogodną lokalizację – duże centrum handlowe, w pobliżu znajdują się węzły przesiadkowe komunikacji miejskiej, przystanki tramwajowe, spacer z centrum nie zajmuje wiele czasu, a do tego funkcjonuje tu znany z oryginalnych konceptów gastronomicznych food hall „Food Fyrtel”. Podczas długich zakupów przydaje się porządny posiłek. My, proponujemy Ci nasz nieszablonowy kebab. Poznań to miasto, z którego pochodzi Kura Warzyw. Od czasu jej powstania w 2017 r. nasze menu się poszerzyło o wiele nowych pozycji, każda z nich inspirowana innym zakątkiem świata lub gastronomicznym zjawiskiem. Za przepis do każdej z nich odpowiada szef kuchni znanej poznańskiej restauracji fine diningowej – Artur Skotarczyk. W naszym menu znajdziesz zarówno kebab z mięsem jak i wege i wegan. Zjesz je w ulubionej formie w lawaszu, bułce, lub na talerzu.

Mięsny kebab – Poznań, Rataje

W kebabie wolisz klasykę, czy podejście nieszablonowe? Wraz z szefami kuchni, z którymi tworzymy nasze przepisy, stworzyliśmy pięć kluczowych pozycji w menu. Zaczęliśmy od inspirowanego Berlinem typie kebaba – gemüse kebab, w którym króluje soczyste mięso z udek kurczaka, wyjątkowe smażone warzywa (to wyróżnik tej odmiany), świeże warzywa i zioła, sok z cytryny i serek turecki. Ponadto, kochamy ideę Fusion i nieoczywiste smaki – Orzeszkura z salsą mango, pastą z orzechów! Modro moja z modrą kapustą, sosem curry i prażonymi orzechami. Inspirowany Stambułem Zbaraniały z mięsem baranio-wołowym i bliskowschodnią, czosnkową pastą toum i miętą. Lubimy odważne połączenia. Znamy się na kuchni i jakościowych produktach. Większość naszych kebabów zjesz zarówno w wersji z kurczakiem jak i mięsem wołowo-baranim. Wizytująca nasz lokal w Posnanii Magda Gessler uznała Kurę Warzyw za najlepszy kebab jaki jadła w Polsce. Mieszkasz po wschodniej stronie Warty i szukasz jakościowego kebabu? Posnania – czekamy tu na Ciebie!

Wegetariański kebab – Poznań, Rataje

Wege i wegan kebab? Poznańskie Rataje to miejsce, gdzie niełatwo o jakościowy street food oferujący dania wegetariańskie. Dlatego od początku wiedzieliśmy, że to dobry grunt dla naszych pozycji bez mięsa: Vege Klasyka (a’la gemuse kebab z serem tureckim), Fury Warzyw (z pastą z soczewicy z wegańską fetą) i naszych klasycznych opcji z naszej domowej roboty „nie-mięsem” – Roślinną Kurą. To idealna propozycja, jeśli nie jadasz mięsa, ale lubisz teksturę i aromat w roślinnych zamiennikach. Dzięki Roślinnej Kurze, Twoje doświadczenie kebaba będzie kompletne, a nasze sztandarowe kebaby takie jak Orzeszkura, Modro Moja, Kura Klasyk – dostępne. Każda z nich w dowolnie wybranej przez Ciebie wielkości.  

Zapraszamy na nasz kebab do Posnanii!

Wybierz lokal

Kebab Poznań Centrum, Wrocławska 20

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Warszawa Mokotów, Dąbrowskiego 15A

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Warszawa Śródmieście, Chmielna 13

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Warszawa Żoliborz, Duchnicka 3

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Poznań Winogrady, Wilczak 17

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Poznań Rataje, CH Posnania

Zamów online Zamów online Zamów online