Kebab Warszawa Śródmieście, Chmielna 13

Gdzie nie mogło zabraknąć naszego nieszablonowego kebabu? Warszawę-Centrum uznaliśmy za świetną lokalizację dla otwarcia kolejnej restauracji w 2019 roku. Lokal mieści się przy ul. Chmielnej – jednego z najbardziej imprezowych szlaków w stolicy. Ta lokalizacja pozwala nam dostarczać wysokojakościowy kebab nie tylko amatorom nocnego życia, którzy korzystają z uroków wielkomiejskich rozrywek, ale również pracownikom firm, których w Śródmieściu nie brakuje.

Kebab – Warszawa-Centrum

Najważniejszym wyróżnikiem naszego kebabu jest jakość. Miesiącami szukaliśmy dostawców naszych produktów w Polsce, Niemczech i Turcji. Za kompozycje smakowe naszych potraw odpowiada dwóch szefów kuchni nagradzanych poznańskich restauracji. Kebab Masterzy, którzy tworzą Kurę Warzyw, pilnują receptur i standardów świeżości. To dlatego tak wiele osób wybiera właśnie nasz kebab. Śródmieście to centrum życia stolicy. Warszawiacy, turyści, studenci i pracownicy wielkich korporacji i małych firm. To Wy na co dzień tworzycie atmosferę naszego miejsca. W 2019 r. popularny blogger Maciej je okrzyknął nasz kebab najlepszym w Warszawie. W Kurze przy Chmielnej zjesz kebab w naszym oryginalnym wnętrzu lub na klimatycznym ogródku przed lokalem. Możesz doświadczać Kury na miejscu lub zamówić ją z dowozem za pośrednictwem obsługujących nas dostawców. Możesz też wybrać wielkość porcji oraz sposób jego podania. Wolisz lawasz, pitę lub bułkę? A może preferujesz serwowanie na talerzu? Sprawdź nasz kebab w Śródmieściu.

Nie tylko mięsny kebab – Śródmieście

W Kurze Warzyw na Chmielnej oferujemy pełne spektrum naszego menu. Znajdziesz tu nasze topowe, najbardziej popularne dania z mięsem i jego zamiennikiem „Roślinną Kurą”. Kura Klasyk, Orzeszkura, Modro Moja, Mięsnyjesz i wiele więcej – zjesz je na miejscu i w domu, jeśli wolisz dostawę pod drzwi. Możesz zamówić kebab z dowolnym rodzajem mięsa: kurczakiem, baraniną i wołowiną. A może wolisz wege kebab? Śródmieście codziennie odwiedzają osoby o różnych gustach street foodowych. Dlatego tworząc Roślinną Kurę chcieliśmy dać możliwość doświadczania kebabu jako kompletnej potrawy, również wegetarianom i weganom. Jej bazą jest ciecierzyca, soja i pszenica, a jej aromat i tekstura przypominają mięso z piersi kurczaka. Do wyboru masz też inne opcje (Vege Klasyk i Fura Warzyw), czyli kebaby ze smażonymi warzywami i z serem tureckim lub serem wegańskim, zawinięte w lawasz lub umieszczone w picie, bułce lub na talerzu. Każdy posiłek możesz powiększyć o frytki lub nasz domowy napój – ayran lub lemoniadę.

Kebab – Warszawa-Centrum z dowozem

Jak jeszcze możesz zamówić nasz kebab? Dostawa! Warszawa-Centrum to obszar, w którym realizujemy także zamówienia z dowozem za pośrednictwem naszych dostawców (Glovo, Bolt, Uber Eats, Wolt, Pyszne.pl). Możesz również zamówić jedzenie przez naszą stronę internetową lub aplikację z odbiorem osobistym. Nie będziesz czekał w kolejce, otrzymasz 10% rabatu i odbierzesz swój kebab gorący i aromatyczny. Wybierać możesz ze wszystkich opcji, jakie dostępne są w lokalu. Formularz jest bardzo intuicyjny, wszystko zabiera zaledwie parę chwil. Zdecyduj, co chcesz zjeść, podaj opcję odbioru i sposób płatności, a następnie poczekaj, aż Kura Warzyw na Chmielnej przygotuje Twoje zamówienie!

Wciąż przybywa miejsc, gdzie serwujemy nasz kebap! Warszawa to jedno z nich. Spotkasz nas nie tylko na Mokotowie, ale również w Śródmieściu. Zapraszamy na wyjątkowe doświadczenie gastronomiczne. 

Wybierz lokal

Kebab Poznań Centrum, Wrocławska 20

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Warszawa Mokotów, Dąbrowskiego 15A

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Warszawa Śródmieście, Chmielna 13

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Warszawa Żoliborz, Duchnicka 3

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Poznań Winogrady, Wilczak 17

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Poznań Rataje, CH Posnania

Zamów online Zamów online Zamów online