Kebab Poznań Centrum, Wrocławska 20

Masz ochotę na wyjątkowy kebab? Poznański Stary Rynek i jego okolice to dobre miejsce na spróbowanie na czym polega jakościowa rewolucja, którą jako Kura Warzyw prowadzimy na polskim rynku street foodu. Tu zjesz między innymi nasz klasyczny inspirowany smakami berlina gemüse kebab. Wrocławska w Poznaniu – tu w 2017 roku zaczęła się nasza historia.

Kebab – Poznań Stary Rynek

Dlaczego wybraliśmy Wrocławską na naszą pierwszą lokalizację na kebab? Poznański Rynek to centrum towarzyskiego życia miasta i miejsce o dużych potrzebach w zakresie jakościowej gastronomii, dlatego kilka lat temu to właśnie tutaj otworzyliśmy nasz pierwszy lokal. Realizujemy stąd zamówienia na miejscu i na dowóz. Ten lokal to nasza wizytówka. Położony jest na rogu ulicy od strony Kupca Poznańskiego, przy przystanku tramwajowym. Przestronne wnętrze, barowa atmosfera. Okolica i my w jej centrum tętnimy życiem. To tu zrobiliśmy pierwszą kanapkę typu gemüse kebab. Co to takiego? To tradycyjnie przygotowywany berliński typ kebabu, na który składają się: mięso z udek z kurczaka, smażone warzywa (wyróżnik!), świeże warzywa i zioła, ser turecki, sok z cytryny i przyprawy. Od Kury Klasyk (gemüse kebab) nasze menu się zaczyna. Serwujemy kebaby w wersjach fusion (np. Orzeszkura z salsą mango) czy inspirowane dalekim wschodem (np. Zbaraniały) w wersji z mięsem z kurczaka, wołowo-baranim i w wersji wege i vegan! Zamówiony na Wrocławskiej kebab możesz poszerzyć o dodatki – frytki lub domowo robiony ayran. W tej lokalizacji podajemy też zimne piwo w specjalnie mrożonych kuflach. 

Kebab – Wrocławska i jej menu

Kura Klasyk, Modro Moja, Orzeszkura, Zbaraniały, Mięsnyjesz oraz wyjątkowa (dostępna tylko tutaj!) Adana z Barana w tureckim stylu – to nasze propozycje na Wrocławskiej dla fanów mięsa. Każde danie to zaprojektowana przez szefa kuchni nagradzanej poznańskiej restauracji kompozycja smaków – niekiedy bardzo nieoczekiwana. Mięso z modrą kapustą, pastą curry i prażonymi orzechami. Salsa mango z pastą orzechową, mięsem i miętą. Barania z wybitną bliskowschodnią pastą czosnkową. To jedynie kilka z przykładów

Wege i wegan kebab? Wrocławskiej i okolicom Starego Rynku brakowało miejsca, gdzie można zjeść kebab w wersji bez mięsa, jednocześnie zapewniając kompletność doznania z jego konsumpcji. Roślinna Kura to propozycja dla Ciebie, jeśli nie jesz mięsa, ale lubisz street food, które ma w swoim składzie jego kompletny i pełnowymiarowy zamiennik. Robimy ją samodzielnie w zaciszu naszego lokalu. Nagradzany szef kuchni stworzył specjalnie dla nas recepturę, która wykracza poza to, co już znasz! Teksturą i smakiem przypomina mięso z piersi kurczaka. Jej bazą jest ciecierzyca, soja i pszenica. 

Zamawiając nasz kebab na Wrocławskiej, możesz wybrać dostosować wielkość posiłku do swoich potrzeb (standardowy i duży) a także wybrać formę podania: w lawaszu, bułce lub na talerzu. 

Kebab na dowóz i na miejscu – Poznań

Gdzie masz ochotę zjeść swój kebab? W Poznaniu na Rynku przy Wrocławskiej? A może w domowym zaciszu? Zamówienie możesz złożyć przez naszą stronę lub aplikację i odebrać je osobiście, ciepłe, aromatyczne i bez kolejki. Możesz je wtedy wziąć na wynos lub zjeść na miejscu. Wystarczy kliknąć w menu i wybrać danie, na jakie masz ochotę. Dowolnie dobierasz dodatki i decydujesz o sposobie zapłaty. Potem wystarczy chwilę poczekać, aż przygotujemy dla Ciebie jedzenie. Możemy również dostarczyć kebab pod Twoje drzwi. Jak dokonać zamówienia z dostawą? Wybierz jednego ze współpracujących z nami dostawców (Uber Eats, Bolt, Pyszne.pl, Wolt, Glovo). 

Chciałbyś zjeść wyjątkowy kebab? Poznań to miasto, w którym możesz doświadczyć rewolucji na rynku kebabu w Polsce. Jeśli zależy Ci na jakości produktów, nieszablonowym smaku i ciekawym doświadczeniu gastronomicznym, Kura Warzyw jest dla Ciebie.

Wybierz lokal

Kebab Poznań Centrum, Wrocławska 20

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Warszawa Mokotów, Dąbrowskiego 15A

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Warszawa Śródmieście, Chmielna 13

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Warszawa Żoliborz, Duchnicka 3

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Poznań Winogrady, Wilczak 17

Zamów online Zamów online Zamów online

Kebab Poznań Rataje, CH Posnania

Zamów online Zamów online Zamów online