Zamów i odbierz kebab:

Kebab Warszawa, Mokotów

Szukasz w Warszawie miejsca na nieszablonowy i oryginalny dobry kebab? Mokotów to modna dzielnica stolicy, w której w 2018 roku pojawiła się Kura Warzyw. To obszar, w którym królują oryginalne restauracje, urocze knajpki i jakościowy street food. Nie mogło nas tu zabraknąć.


Kebab - Mokotów

Mokotów to restauracyjna mekka w Warszawie. Często wybierany przez tych, którzy cenią sobie dobre jedzenie i ciekawy klimat tego wyjątkowego miejsca. Okoliczne restauracje i kluby odwiedzają nie tylko mieszkańcy Mokotowa i pracownicy zlokalizowanych tutaj firm, ale również artyści, bloggerzy i przedstawiciele świata show-biznesu. Nasz lokal znajduje się w urokliwej kamienicy przy wysadzanej wiekowymi drzewami ulicy Dąbrowskiego, co dodatkowo tworzy odpowiednią atmosferę doświadczenia gastronomicznego jakim wizyta w Kurze Warzyw. Najważniejsza jednak jest dla nas jakość. Nie bez powodu jeden z ważniejszych i bardziej znanych bloggerów, Maciej je, okrzyknął Kurę Warzyw w Warszawie najlepszym kebabem w Warszawie. Szukasz w Warszawie oryginalnego dobrego kebabu? Mokotów i Kura Warzyw to odpowiedni adres.


Dobry kebab - Mokotów

Doceniasz dobrej jakości, kraftowe, soczyste i odpowiednio opieczone mięso? Nasz kebab przygotowany jest z mięsa udek kurczaka, którego dostawcy szukaliśmy przez wiele miesięcy za cel stawiając sobie jego jakość, świeżość i soczystość. Mięso wołowo-baranie dostarcza nam kraftowy, nieprzemysłowy dostawca z Lublina. Mięso to istotna baza. Od niego zaczyna się magia w Kurze Warzyw. Nasi kebab masterzy przygotują dla Ciebie na Mokotowie kebab nieoczywisty i oryginalny. Każdy z inną inspiracją i historią. Słyniemy z popularnego gemüse kebab, czyli dania z dużą porcją smażonych (wyróżnik) i świeżych warzyw, soczystego kurczaka, serka tureckiego, cytryny i ziół umieszczonych w typowej berlińskiej bułce. Ponadto, znajdziesz u nas nietuzinkowe połącznia: modra kapusta z pastą curry i prażonymi orzechami (Modro Moja), salsa mango i pasta z orzechów (Orzeszkura), pasta z groszku, grillowane warzywa i mięta (Zbaraniały)? Nasze menu jest również skrojone pod wegetarian i wegan. Szukasz kompletności w kebabie, ale nie jesz mięsa? By uczynić doświadczenie jedzenia street foodu bez mięsa zupełnym, stworzyliśmy jego zamiennik - Roślinną Kurę, stworzoną na bazie ciecierzycy, soi i pszenicy! Możesz wybrać jedną z naszych kultowych pozycji dodając do niej nasze „niemięso” lub wybrać kebab ze smażonymi warzywami, pastą z soczewicy i serem tureckim lub serem wegańskim. Każdą z pozycji możesz zjeść w picie, lawaszu, bułce lub na talerzu. Wielkość porcji także zależy od Ciebie. Naprawdę wyjątkowy i dobry kebab? Mokotów - tam nas znajdziesz!


Kebab Mokotów - z dowozem

Gdzie wolisz zjeść nasz kebab? Mokotów to dzielnica, na terenie której dowieziemy jedzenie pod Twoje drzwi za pośrednictwem naszych dostawców (Bolt, Uber Eats, Glovo, Wolt, Pyszne.pl) Menu z dostawą obejmuje wszystkie nasze dania, jakie dostępne są na miejscu (zerknij do aplikacji dostawców). Do domu możesz zamówić wszystkie nasze kultowe pozycje m.in. Kurę Klasyk, Orzeszkurę i Furę Warzyw, z dodatkami w postaci frytek i naszego domowego ayranu lub lemoniady. Możesz również za pośrednictwem strony kurawarzyw.pl lub aplikacji mobilnej zamówić jedzenie z odbiorem osobistym - bez kolejki i z 10% rabatem. Jak zamówić jedzenie? To bardzo proste. Nasza strona jest intuicyjna i przyjazna fanom kebabu. Wystarczy, że wybierzesz konkretne danie, sos i ewentualne dodatki, np. większą porcję mięsa lub frytki, a także formę, w której go zjeść, a następnie podasz swój adres i sposób zapłaty. Kolejny ruch należy do nas - jedzenie przygotujemy tak szybko, jak to tylko możliwe. Zwróć uwagę na dostępne promocje - być może okaże się, że zapłacisz za zamówienie mniej, niż się spodziewasz.


Myślisz o prawdziwym, smacznym i przygotowanym ze świeżych składników kebabie? Warszawa - Mokotów, to jedno z kilku miejsc, gdzie działamy z powodzeniem już od wielu lat. Odwiedź nas lub zamów pyszne jedzenie do domu!