Zamów i odbierz kebab:

Kebab Warszawa, Śródmieście

Gdzie nie mogło zabraknąć naszego nieszablonowego kebabu? Warszawę-Centrum uznaliśmy za świetną lokalizację dla otwarcia kolejnej restauracji w 2019 roku. Lokal mieści się przy ul. Chmielnej - jednego z najbardziej imprezowych szlaków w stolicy. Ta lokalizacja pozwala nam dostarczać wysokojakościowy kebab nie tylko amatorom nocnego życia, którzy korzystają z uroków wielkomiejskich rozrywek, ale również pracownikom firm, których w Śródmieściu nie brakuje.


Kebab - Warszawa-Centrum

Najważniejszym wyróżnikiem naszego kebabu jest jakość. Miesiącami szukaliśmy dostawców naszych produktów w Polsce, Niemczech i Turcji. Za kompozycje smakowe naszych potraw odpowiada dwóch szefów kuchni nagradzanych poznańskich restauracji. Kebab Masterzy, którzy tworzą Kurę Warzyw, pilnują receptur i standardów świeżości. To dlatego tak wiele osób wybiera właśnie nasz kebab. Śródmieście to centrum życia stolicy. Warszawiacy, turyści, studenci i pracownicy wielkich korporacji i małych firm. To Wy na co dzień tworzycie atmosferę naszego miejsca. W 2019 r. popularny blogger Maciej je okrzyknął nasz kebap najlepszym w Warszawie. W Kurze przy Chmielnej zjesz kebab w naszym oryginalnym wnętrzu lub na klimatycznym ogródku przed lokalem. Możesz doświadczać Kury na miejscu lub zamówić ją z dowozem za pośrednictwem obsługujących nas dostawców. Możesz też wybrać wielkość porcji oraz sposób jego podania. Wolisz lawasz, pitę lub bułkę? A może preferujesz serwowanie na talerzu? Sprawdź nasz kebab w Śródmieściu.


Nie tylko mięsny kebab - Śródmieście

W Kurze Warzyw na Chmielnej oferujemy pełne spektrum naszego menu. Znajdziesz tu nasze topowe, najbardziej popularne dania z mięsem i jego zamiennikiem „Roślinną Kurą”. Kura Klasyk, Orzeszkura, Modro Moja, Mięsnyjesz i wiele więcej - zjesz je na miejscu i w domu, jeśli wolisz dostawę pod drzwi. Możesz zamówić kebab z dowolnym rodzajem mięsa: kurczakiem, baraniną i wołowiną. A może wolisz wege kebab? Śródmieście codziennie odwiedzają osoby o różnych gustach street foodowych. Dlatego tworząc Roślinną Kurę chcieliśmy dać możliwość doświadczania kebabu jako kompletnej potrawy, również wegetarianom i weganom. Jej bazą jest ciecierzyca, soja i pszenica, a jej aromat i tekstura przypominają mięso z piersi kurczaka. Do wyboru masz też inne opcje (Vege Klasyk i Fura Warzyw), czyli kebaby ze smażonymi warzywami i z serem tureckim lub serem wegańskim, zawinięte w lawasz lub umieszczone w picie, bułce lub na talerzu. Każdy posiłek możesz powiększyć o frytki lub nasz domowy napój - ayran lub lemoniadę.


Kebab - Warszawa-Centrum z dowozem

Jak jeszcze możesz zamówić nasz kebab? Dostawa! Warszawa-Centrum to obszar, w którym realizujemy także zamówienia z dowozem za pośrednictwem naszych dostawców (Glovo, Bolt, Uber Eats, Wolt, Pyszne.pl). Możesz również zamówić jedzenie przez naszą stronę internetową lub aplikację z odbiorem osobistym. Nie będziesz czekał w kolejce, otrzymasz 10% rabatu i odbierzesz swój kebab gorący i aromatyczny. Wybierać możesz ze wszystkich opcji, jakie dostępne są w lokalu. Formularz jest bardzo intuicyjny, wszystko zabiera zaledwie parę chwil. Zdecyduj, co chcesz zjeść, podaj opcję odbioru i sposób płatności, a następnie poczekaj, aż Kura Warzyw na Chmielnej przygotuje Twoje zamówienie!


Wciąż przybywa miejsc, gdzie serwujemy nasz kebab! Warszawa to jedno z nich. Spotkasz nas nie tylko na Mokotowie, ale również w Śródmieściu. Zapraszamy na wyjątkowe doświadczenie gastronomiczne.