Zamów i odbierz kebab:

Kebab Poznań, Winogrady

Mieszkasz na północy miasta i cenisz sobie jakościowy kebab? Poznań-Winogrady to kolejna lokalizacja, w której przycupnęła Kura Warzyw. To tutaj, przy ul. Wilczak, stoi nasz food truck. Poznań to miasto, w którym nasza przygoda z kebabem się rozpoczęła, a ciężarówka na Wilczaku jest drugim po Wrocławskiej punktem, który otworzyliśmy w Polsce.


Kura Warzyw - food truck. Poznań Wilczak

Nie tylko tradycyjnie rozumiane lokale są miejscem, w którym serwujemy nasz wyjątkowy kebab. Poznańskie Winogrady, a dokładniej ulica Wilczak i okolice popularnej w sezonie letnim plaży na Szelągu, to miejsce, w którym zapuścił korzenie food truck Kury Warzyw. Wcześniej znany bywalcom Nocnego Targu Towarzyskiego. W naszym poznańskim food trucku możesz zamówić zarówno opcje mięsne, przygotowane z wysokiej jakości mięsa z kurczaka jak i nasze kebaby w wersji wegetariańskiej i wegańskiej w towarzystwie frytek i napojów (np. naszego domowego ayrana czy lemoniady). Na Wilczaku nie zjesz pod dachem, ale możesz skorzystać z naszego klimatycznego ogródka. Wpadnij zamówić z naszego kurowego Mercedesa po drodze ze szkoły, pracy czy podczas imprezy na pobliskim Szelągu!


Mięsny kebab - Poznań Winogrady

Mięso w kebabie to dla Ciebie świętość, ale dość masz lokali, które serwują niskiej jakości mieszanki? Wiele miesięcy poszukiwaliśmy dostawców, którzy zapewnią nam wysoką jakość mięsa z kurczaka. By był jednocześnie soczysty, treściwy i smaczny. Postawiliśmy na mięso z udek kurczaka, które spełnia te warunki. Mięso i warzywa, które serwujemy ma rygorystyczne normy świeżości. Większość składników przygotowujemy na bieżąco lub każdego dnia rano. Lubimy też zaskakiwać kompozycjami! Z nie odpowiada dwóch znanych poznańskich szefów kuchni. W food trucku w Poznaniu serwujemy kebab z kurczaka w niestandardowych połączeniach z salsą mango, pastą orzechową i miętą (Orzeszkura), modrą kapustą i prażonymi orzechami (Modro Moja), czy klasyczny berliński gemuse z smażonymi warzywami (Kura Klasyk) W wersjach w lawaszu, bułce i na talerzu. W standardowej i dużej opcji. Tak to wygląda w jeśli chodzi o nasz food truck. Poznań i jakościowy kebab to przede wszystkim Kura Warzyw!


Vege kebap - Poznań Winogrady

A co jeśli chodzi o roślinną wersję kebabu? Poznań to miasto o dużym popycie na kuchnię wege i vegan. Jeśli chodzi o roślinny street food, to oferta północnej część miasta (Winogrady i Piątkowo) wciąż jest ograniczona. Tworząc nasze roślinne pozycje, za cel postawiliśmy sobie, by doświadczenie z jedzenia kebaba bez mięsa było kompletne, niewybrakowane. Tak powstała Roślinna Kura - nasze „niemięso” na bazie soi, pszenicy i ciecierzycy, teksturą i aromatem przypominająca mięso z piersi kurczaka. Dzięki temu rozwiązaniu możesz jeść nasze kultowe pozycje: Orzeszkurę, Kurę Klasyk, Modro Moja, Vege Klasyka, Furę Warzyw w wersjach kompletnych, zawierających konkretny zamiennik mięsa. Swój kebap możesz oczywiście zjeść bez dodatku Roślinnej Kury. Obok warzyw i „niemięsa” w składzie znajdziesz również świeże zioła, pasty, ser wegański lub ser turecki.


Kura Warzyw zaprasza na oryginalny i doskonały kebab na poznańskich Winogradach. Czekamy na Was w naszym food trucku. Jeśli nie chce Ci się wychodzić z domu, możesz zamówić jedzenie z dowozem za pośrednictwem naszych dostawców (Uber Eats, Pyszne.pl, Glovo, Bolt, Wolt). Zachęcamy do tego szczególnie mieszkańców Winograd i Piątkowa.